Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Зоря (Карабачінська) Людмила Павлівна

БІОГРАФІЯ

Авторитетний менеджер торгівлі, новатор, сповідує ідею благодійництва і допомоги закладам охорони здоров'я, культури, спорту, соціальне незахищеним верствам населення.
Народилася 20 серпня 1955 р. в м. Рівному.
У 1976 р. закінчила Київський торгово-економічний інститут.
Працювала економістом, старшим економістом, начальником планово-економічного відділу, заступником директора з економічних питань Рівненського центрального універмагу, з 1996 р. - директор, а з 1998 р. - голова правління ВАТ "Рівненський центральний універмаг".
У спадщину отримала підприємство, яке являло собою суцільний борг. Незважаючи на це, наполегливо, професійно і невідступне прямувала до мети - позбутися боргів, підняти торговий заклад на ноги, зробити його першим, найкращим. Змусила акціонерів-засновників повірити, що дивіденди це не міф, а реальність, кредиторів - що ЦУМ не втратив своє ім'я і розраховується з боргами. Виявила себе як справжній лідер, керівник, організатор. Впровадила в життя лозунг свого закладу "Найкращі товари з провідних фірм світу".
Сьогодні рівненський ЦУМ - одне з найкращих торговельних підприємств області, центр моди і сервісу.
Член ради Асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України, ради міжобласного жіночого інформаційно-кризового центру "Берегиня", Міжнародного благодійного фонду імені Ксенії Петербурзької.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»